Tu do nabycia!!!

Tu znajdziecie Państwo informację o możliwości nabycia obu autorskich płyt Waldemara Chylińskiego.

1."A może tylko nam się zdaje", o której Teresa Drozda - redaktor Polskiego Radia: "Trójki", "Jedynki" i Radia Dla Ciebie "RDC" napisała:
 "Ta płyta to rodzaj cudu, a właściwie cudownego odnalezienia nagrań, które niewielkie miały szanse na przetrwanie. Ale są, a nawet są na płycie. Wiele piosenek Waldemara Chylińskiego znajdziecie w repertuarze Elżbiety Adamiak. On sam już prawie nie śpiewa, chociaż ta płyta jest powrotem i to nie ostatnim, ale o tym sza... Uwielbiam takie stare, odkurzone,niedostrojone, brudne nagrania. czuję je bardzo... A poza tym zdarzają się odkrycia. A każdy ma swoje..." 

"Niedziela" to jedna z piosenek z płyty pt. "A może tylko nam się zdaje":2."Słowa...", o której ta sama dziennikarka muzyczna napisała:
"... To przepiękna płyta. Doskonała muzycznie. Lekka, płynąca, kojąca. Znaleźć można na niej mnóstwo spokoju i uspokojenia, ciepła i słów, którymi można sie posłużyć w różnych życiowych sytuacjach. Albo znaleźć się w nich. Piosenki specjalnie przeze mnie polecane to tytułowe Słowa, Moja bezsenność - przyjaciółka i Niteczki babiego lata. Ale w zasadzie każda zasługuje na uwagę i wspomnienie. Wobec tej płyty nie pozostaniecie obojętni, bo wzruszy Was i może nawet zachwyci... Warto dodać, że to pierwsza, nagrana od zera, autorska płyta Waldemara Chylińskiego. A jego droga trwa już "-ścia" lat. Warto /.../ bo trud zostanie nagrodzony - radością ze słuchania..." 

"Niteczki babiego lata" to jedna z piosenek z plyty "Slowa...":Zamówienie należy przysłać mailem na adres: chylwald@o2.pl

cena płyty "A może tylko nam się zdaje":       - 10 zł. 
cena płyty "Słowa...":                                         - 20 zł. 

koszty przesyłki                                                  -   7 zł.

POLECAM!